Registro kodas
07-17-9449740
Ketvirtadienį, 2017 m. gegužės 18 d. dieną, apie 14 val., Rokiškio rajono savivaldybėje, krašto kelyje Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, ties 65,04 km, automobilis „Renault Megane Scenic“ partrenkė gyvūną. Per įvykį žmonės nenukentėjo. Eismo įvykio kaltininku pripažintas 52 metų „Renault“ vairuotojas (vairavimo stažas — 34 m.) — jis padarė kitų KET pažeidimų. Vairuotojas buvo blaivus. Įvykio metu buvo giedra, kelio danga buvo sausa. Leistinas greitis šiame ruože — 90 km/val.
- Data / Laikas
- Rūšis
- Užvažiavimas ant gyvūno
- Įvykio vieta
Meteo sąlygos
Giedra
Paros metas
Diena
- Pirminiai smūgiai
- Priekinis kairys
- Apgadinimai
- Kairės pusės užpakalinio vaizdo veidrodėlis
Eismo dalyviai
Automobilio vairuotojas
Vyras, 52 m. (stažas 34 m.)
Prisijungę vartotojai mato daugiau
Dalis laukų (saugos diržai, oro pagalvės, draudimai ir kt.) matoma tik prisijungus.
Sukurti paskyrą nemokamai- Pirminiai smūgiai
- Priekinis kairys
- Apgadinimai
- Kairės pusės užpakalinio vaizdo veidrodėlis
Eismo dalyviai
Automobilio vairuotojas
Vyras, 52 m. (stažas 34 m.)
Prisijungę vartotojai mato daugiau
Dalis laukų (saugos diržai, oro pagalvės, draudimai ir kt.) matoma tik prisijungus.
Sukurti paskyrą nemokamaiŠiame kelio ruože — 6 įvykiai, 5 sužeisti, 1 žuvęs
Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, ties 63–68 km
- Krašto keliai Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, 67,70 km.Priešpriešinis susidūrimas1 sužeistas
- Krašto keliai Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, 65,83 km.Apvirtimas1 žuvęs
- Krašto keliai Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, 64,42 km.Susidūrimas su dviračiu1 sužeistas
- Krašto keliai Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, 65,50 km.Apvirtimas važiuojamoje dalyje1 sužeistas
- Krašto keliai Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, 63,70 km.Užvažiavimas ant pėsčiojo, kai nėra perėjos1 sužeistas
Šioje vietoje — 5 įvykiai
100 m spinduliu
- Krašto keliai Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, 65,03 km.Užvažiavimas ant gyvūno10 mbe sužeistųjų
- Kalvių k. Krašto keliai Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, 64,00 km.Užvažiavimas ant gyvūno41 mbe sužeistųjų
- Kalvių k., Kalvų g. Krašto keliai Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, 65,00 km.Užvažiavimas ant gyvūno41 mbe sužeistųjų
- Krašto keliai Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, 65,10 km.Apvirtimas58 mbe sužeistųjų
- Kalvių k. Krašto keliai Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, 65,12 km.Užvažiavimas ant gyvūno78 mbe sužeistųjų
Šiame kelio ruože — 74 įvykiai, 5 sužeisti, 1 žuvęs
Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, ties 62–73 km
- Gaveikių k.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Čepeliškės k.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Kalvių k., Kalvų g. Krašto keliai Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, 72,10 km.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Laukagalių k.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Krašto keliai Radiškis–Anykščiai–Rokiškis, 62,63 km.Susidūrimai judant ta pačia kryptimibe sužeistųjų