Registro kodas
07-19-9505559
Pirmadienį, 2019 m. rugpjūčio 5 d. vakare, 22.18 val., Panevėžio rajono savivaldybėje, magistraliniame kelyje Vilnius–Panevėžys (d. pusė), ties 114,80 km, automobilis „Mercedes-Benz S 320 CDI“ partrenkė gyvūną. Per įvykį žmonės nenukentėjo. Vairuotojas buvo blaivus. Įvykio metu buvo tamsu, kelias neapšviestas, buvo giedra, kelio danga buvo sausa. Leistinas greitis šiame ruože — 130 km/val.
- Data / Laikas
- Rūšis
- Užvažiavimas ant gyvūno
- Įvykio vieta
Meteo sąlygos
Giedra
Paros metas
Tamsus paros metas
Gatvės apšvietimas
- Pirminiai smūgiai
- Priekinis
- Apgadinimai
- Priekinis bamperis
Eismo dalyviai
Automobilio vairuotojas
Vyras, 26 m. (stažas 10 m.)
Prisijungę vartotojai mato daugiau
Dalis laukų (saugos diržai, oro pagalvės, draudimai ir kt.) matoma tik prisijungus.
Sukurti paskyrą nemokamai- Pirminiai smūgiai
- Priekinis
- Apgadinimai
- Priekinis bamperis
Eismo dalyviai
Automobilio vairuotojas
Vyras, 26 m. (stažas 10 m.)
Prisijungę vartotojai mato daugiau
Dalis laukų (saugos diržai, oro pagalvės, draudimai ir kt.) matoma tik prisijungus.
Sukurti paskyrą nemokamaiŠioje vietoje — 1 įvykis, 1 sužeistas
100 m spinduliu
Šiame kelio ruože — 11 įvykių, 15 sužeistų
Vilnius–Panevėžys, ties 112–115 km
- Genėtinių k. Magistraliniai keliai Vilnius–Panevėžys (k. pusė), 113,86 km.Nuvažiavimai nuo kelio į dešinę tiesiame ruože2 sužeisti
- Magistraliniai keliai Vilnius–Panevėžys (k. pusė), 114,35 km.Apvirtimas1 sužeistas
- Magistraliniai keliai Vilnius–Panevėžys (d pusė), 113,34 km.Užvažiavimas ant gyvūno1 sužeistas
- Magistraliniai keliai Vilnius–Panevėžys (d pusė), 112,00 km.Susidūrimai judant ta pačia kryptimi2 sužeisti
- Magistraliniai keliai Vilnius–Panevėžys (k pusė), 113,90 km.Apvirtimas1 sužeistas
Šioje vietoje — 4 įvykiai, 1 sužeistas
100 m spinduliu
- Magistraliniai keliai Vilnius–Panevėžys (d pusė), 114,80 km.Nuvažiavimai nuo kelio į dešinę tiesiame ruože0 mbe sužeistųjų
- Magistraliniai keliai Vilnius–Panevėžys (k pusė), 114,80 km.Kiti eismo įvykiai30 m1 sužeistas
- Magistraliniai keliai Vilnius–Panevėžys (d. pusė), 114,10 km.Užvažiavimas ant gyvūno38 mbe sužeistųjų
- Magistraliniai keliai Vilnius–Panevėžys (k pusė), 114,80 km.Užvažiavimas ant gyvūno49 mbe sužeistųjų
Šiame kelio ruože — 91 įvykis, 15 sužeistų
Vilnius–Panevėžys, ties 114–117 km
- Magistraliniai keliai Vilnius–Panevėžys (k. pusė), 116,42 km.Apvirtimasbe sužeistųjų
- Magistraliniai keliai Vilnius–Panevėžys (d. pusė), 114,70 km.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Bedrių vs.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Magistraliniai keliai Vilnius–Panevėžys (k. pusė), 115,00 km.Užvažiavimas ant kliūtiesbe sužeistųjų
- Magistraliniai keliai Vilnius–Panevėžys (d. pusė), 114,00 km.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų