Registro kodas
07-19-9507135
Trečiadienį, 2019 m. rugpjūčio 28 d. naktį, 0.09 val., Klaipėdos rajono savivaldybėje, krašto kelyje Klaipėda–Kretinga, ties 10-uoju kilometru, automobilis „Audi A6“ partrenkė gyvūną. Per įvykį žmonės nenukentėjo. Vairuotojas buvo blaivus. Įvykio metu buvo tamsu, kelias neapšviestas, buvo giedra, kelio danga buvo sausa. Leistinas greitis šiame ruože — 90 km/val.
- Data / Laikas
- Rūšis
- Užvažiavimas ant gyvūno
- Įvykio vieta
Meteo sąlygos
Giedra
Paros metas
Tamsus paros metas
Gatvės apšvietimas
- Pirminiai smūgiai
- Galinis dešinys
- Apgadinimai
- Priekinis bamperis
Eismo dalyviai
Automobilio vairuotojas
Vyras, 24 m. (stažas 6 m.)
Prisijungę vartotojai mato daugiau
Dalis laukų (saugos diržai, oro pagalvės, draudimai ir kt.) matoma tik prisijungus.
Sukurti paskyrą nemokamai- Pirminiai smūgiai
- Galinis dešinys
- Apgadinimai
- Priekinis bamperis
Eismo dalyviai
Automobilio vairuotojas
Vyras, 24 m. (stažas 6 m.)
Prisijungę vartotojai mato daugiau
Dalis laukų (saugos diržai, oro pagalvės, draudimai ir kt.) matoma tik prisijungus.
Sukurti paskyrą nemokamaiŠiame kelio ruože — 10 įvykių, 13 sužeistų, 2 žuvę
Klaipėda–Kretinga, ties 9–13 km
- Krašto keliai Klaipėda–Kretinga, 9,30 km.Susidūrimai judant ta pačia kryptimi1 žuvęs
- Kalotės k., Medelyno g. / Kretingalės g. Krašto keliai Klaipėda–Kretinga, 10,00 km.Kiti eismo įvykiai1 sužeistas
- Kretingalės mstl., Rentos g. Krašto keliai Klaipėda–Kretinga, 12,95 km.Susidūrimai judant ta pačia kryptimi1 sužeistas
- Kalotės k.Susidūrimas su dviračiu1 sužeistas
- Krašto keliai Klaipėda–Kretinga, 12,50 km.Priešpriešinis susidūrimas1 žuvęs
Šioje vietoje — 6 įvykiai
100 m spinduliu
- Krašto keliai Klaipėda–Kretinga, 10,00 km.Užvažiavimas ant gyvūno0 mbe sužeistųjų
- Krašto keliai Klaipėda–Kretinga, 10,00 km.Užvažiavimas ant gyvūno0 mbe sužeistųjų
- Stančių k., Rentos g. Krašto keliai Klaipėda–Kretinga, 10,02 km.Užvažiavimas ant gyvūno20 mbe sužeistųjų
- Kalotės k.Užvažiavimas ant gyvūno28 mbe sužeistųjų
- Stančių k., Rentos g.Užvažiavimas ant gyvūno84 mbe sužeistųjų
Šiame kelio ruože — 66 įvykiai, 13 sužeistų, 2 žuvę
Klaipėda–Kretinga, ties 8–10 km
- Krašto keliai Klaipėda–Kretinga, 9,30 km.Susidūrimai judant ta pačia kryptimi1 žuvęs
- Kalotės k., Medelyno g. / Kretingalės g. Krašto keliai Klaipėda–Kretinga, 10,00 km.Kiti eismo įvykiai1 sužeistas
- Stančių k.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Stančių k. Krašto keliai Klaipėda–Kretinga, 9,62 km.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Kalnuvėnų k., Medelyno g. Krašto keliai Klaipėda–Kretinga (kelio ruožo su skir. juosta k. pusė), 8,00 km.Kiti eismo įvykiaibe sužeistųjų