Registro kodas
07-21-9558679
Sekmadienį, 2021 m. spalio 10 d. rytą, 9.20 val., Vilniuje, Kuro gatvėje, įvyko susidūrimas su stovinčia transporto priemone. Susidūrė automobilis ir automobilis „Audi A2“. Per įvykį žmonės nenukentėjo. Eismo įvykio kaltininku pripažintas 41 metų automobilio vairuotojas (vairavimo stažas — 23 m.) — jis nesilaikė saugaus atstumo. Abu vairuotojai buvo blaivūs. Įvykio metu buvo giedra, kelio danga buvo sausa. Leistinas greitis šiame ruože — 20 km/val.
- Data / Laikas
- Rūšis
- Susidūrimas su stovinčia transporto priemone
- Įvykio vieta
Meteo sąlygos
Giedra
Paros metas
Diena
- Pirminiai smūgiai
- Galinis
- Apgadinimai
- Užpakalinis bamperis
Eismo dalyviai
Automobilio vairuotojas
Vyras, 41 m. (stažas 23 m.)
- Pirminiai smūgiai
- Galinis
- Apgadinimai
- Užpakalinis bamperis
Eismo dalyviai
Automobilio vairuotojas
Vyras, 68 m. (stažas 45 m.)
Prisijungę vartotojai mato daugiau
Dalis laukų (saugos diržai, oro pagalvės, draudimai ir kt.) matoma tik prisijungus.
Sukurti paskyrą nemokamai- Pirminiai smūgiai
- Galinis
- Apgadinimai
- Užpakalinis bamperis
Eismo dalyviai
Automobilio vairuotojas
Vyras, 41 m. (stažas 23 m.)
Prisijungę vartotojai mato daugiau
Dalis laukų (saugos diržai, oro pagalvės, draudimai ir kt.) matoma tik prisijungus.
Sukurti paskyrą nemokamai- Pirminiai smūgiai
- Galinis
- Apgadinimai
- Užpakalinis bamperis
Eismo dalyviai
Automobilio vairuotojas
Vyras, 68 m. (stažas 45 m.)
Šioje gatvėje — 16 įvykių
Kuro g.
- Kuro g. 5Susidūrimai judant ta pačia kryptimibe sužeistųjų
- Kuro g. 5Užvažiavimas ant kliūtiesbe sužeistųjų
- Kuro g.Susidūrimas su stovinčia transporto priemonebe sužeistųjų
- Paneriškių g. / Kuro g.Susidūrimai sukant į kairę (apsisukant)be sužeistųjų
- Kuro g.Susidūrimas su stovinčia transporto priemonebe sužeistųjų
Šioje vietoje — 6 įvykiai
100 m spinduliu
- Gariūnų g.Susidūrimas su stovinčia transporto priemone18 mbe sužeistųjų
- Paneriškių g. / Kuro g.Susidūrimas su stovinčia transporto priemone27 mbe sužeistųjų
- Kuro g.Susidūrimas su stovinčia transporto priemone40 mbe sužeistųjų
- Gariūnų g. 68Susidūrimas su stovinčia transporto priemone58 mbe sužeistųjų
- Maksimiškių g. 5Susidūrimas su stovinčia transporto priemone59 mbe sužeistųjų