Registro kodas
07-22-9584185
Pirmadienį, 2022 m. spalio 24 d. vakare, 18.40 val., Anykščių rajono savivaldybėje, Šventupio kaime, krašto kelyje Kupiškis–Utena, ties 37-uoju kilometru, automobilis „Toyota Auris“ partrenkė gyvūną. Per įvykį žmonės nenukentėjo. Vairuotoja buvo blaivi. Įvykio metu buvo tamsu, kelias neapšviestas, buvo giedra, kelio danga buvo šlapia. Leistinas greitis šiame ruože — 90 km/val.
- Data / Laikas
- Rūšis
- Užvažiavimas ant gyvūno
- Įvykio vieta
Meteo sąlygos
Giedra
Paros metas
Tamsus paros metas
Gatvės apšvietimas
- Pirminiai smūgiai
- Priekinis dešinys
- Apgadinimai
- Priekinis bamperis
Eismo dalyviai
Automobilio vairuotojas
Moteris, 28 m. (stažas 4 m.)
Prisijungę vartotojai mato daugiau
Dalis laukų (saugos diržai, oro pagalvės, draudimai ir kt.) matoma tik prisijungus.
Sukurti paskyrą nemokamai- Pirminiai smūgiai
- Priekinis dešinys
- Apgadinimai
- Priekinis bamperis
Eismo dalyviai
Automobilio vairuotojas
Moteris, 28 m. (stažas 4 m.)
Prisijungę vartotojai mato daugiau
Dalis laukų (saugos diržai, oro pagalvės, draudimai ir kt.) matoma tik prisijungus.
Sukurti paskyrą nemokamaiŠiame kelio ruože — 2 įvykiai, 1 sužeistas, 1 žuvęs
Kupiškis–Utena, ties 35–37 km
Šioje vietoje — 6 įvykiai
100 m spinduliu
- Vainiūnų k. Krašto keliai Kupiškis–Utena, 37,00 km.Užvažiavimas ant kliūties0 mbe sužeistųjų
- Krašto keliai Kupiškis–Utena, 37,00 km.Priešpriešinis susidūrimas0 mbe sužeistųjų
- Krašto keliai Kupiškis–Utena, 37,00 km.Užvažiavimas ant gyvūno0 mbe sužeistųjų
- Krašto keliai Kupiškis–Utena, 37,00 km.Apvirtimas0 mbe sužeistųjų
- Šventupio k. Krašto keliai Kupiškis–Utena, 37,10 km.Užvažiavimas ant gyvūno99 mbe sužeistųjų
Šiame kelio ruože — 56 įvykiai, 1 sužeistas, 1 žuvęs
Kupiškis–Utena, ties 36–37 km
- Žaliosios kSusidūrimai judant ta pačia kryptimibe sužeistųjų
- Krašto keliai Kupiškis–Utena, 36,67 km.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Šaltinių k.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Krašto keliai Kupiškis–Utena, 36,37 km.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Šventupio k.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų