Registro kodas
07-23-9607449
Antradienį, 2023 m. spalio 10 d. rytą, 7.45 val., Skuodo rajono savivaldybėje, Virbalų kaime, Virbalų gatvėje, automobilis „Volkswagen Touareg“ partrenkė gyvūną. Per įvykį žmonės nenukentėjo. Vairuotoja buvo blaivi. Įvykio metu buvo giedra, kelio danga buvo sausa. Leistinas greitis šiame ruože — 90 km/val.
- Data / Laikas
- Rūšis
- Užvažiavimas ant gyvūno
- Įvykio vieta
Meteo sąlygos
Giedra
Paros metas
Diena
- Pirminiai smūgiai
- Priekinis dešinys
- Apgadinimai
- Priekinis bamperis
Eismo dalyviai
Automobilio vairuotojas
Moteris, 34 m. (stažas 16 m.)
Prisijungę vartotojai mato daugiau
Dalis laukų (saugos diržai, oro pagalvės, draudimai ir kt.) matoma tik prisijungus.
Sukurti paskyrą nemokamai- Pirminiai smūgiai
- Priekinis dešinys
- Apgadinimai
- Priekinis bamperis
Eismo dalyviai
Automobilio vairuotojas
Moteris, 34 m. (stažas 16 m.)
Prisijungę vartotojai mato daugiau
Dalis laukų (saugos diržai, oro pagalvės, draudimai ir kt.) matoma tik prisijungus.
Sukurti paskyrą nemokamaiŠiame kelio ruože — 3 įvykiai, 3 sužeisti, 1 žuvęs
Skuodas*–Plungė, ties 7–9 km
Šioje vietoje — 4 įvykiai
100 m spinduliu
- Virbalų k., Virbalų g. Krašto keliai Skuodas–Plungė, 17,00 km.Užvažiavimas ant gyvūno60 mbe sužeistųjų
- Krašto keliai Skuodas–Plungė, 8,70 km.Užvažiavimas ant gyvūno63 mbe sužeistųjų
- Krašto keliai Skuodas–Plungė, 6,00 km.Užvažiavimas ant gyvūno84 mbe sužeistųjų
- Krašto keliai Skuodas–Plungė, 8,55 km.Užvažiavimas ant gyvūno85 mbe sužeistųjų
Šiame kelio ruože — 62 įvykiai, 3 sužeisti, 1 žuvęs
Skuodas*–Plungė, ties 8–12 km
- Plaušinių k.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Udralių k.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Virbalų k. Krašto keliai Skuodas–Plungė, 8,40 km.Priešpriešinis susidūrimasbe sužeistųjų
- Krašto keliai Skuodas–Plungė, 11,20 km.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Plaušinių k. Krašto keliai Skuodas–Plungė, 9,50 km.Susidūrimasbe sužeistųjų