Registro kodas
07-23-9609113
Trečiadienį, 2023 m. lapkričio 1 d. vakare, 19.18 val., Molėtų rajono savivaldybėje, Baruvkos kaime, magistraliniame kelyje Vilnius–Utena, ties 75,04 km, automobilis „Toyota Auris“ partrenkė gyvūną. Per įvykį žmonės nenukentėjo. Vairuotojas buvo blaivus. Įvykio metu buvo tamsu, kelias neapšviestas, lijo, kelio danga buvo šlapia. Leistinas greitis šiame ruože — 90 km/val.
- Data / Laikas
- Rūšis
- Užvažiavimas ant gyvūno
- Įvykio vieta
Meteo sąlygos
Lietus
Paros metas
Tamsus paros metas
Gatvės apšvietimas
- Pirminiai smūgiai
- Priekinis
- Apgadinimai
- Priekinis bamperis
Eismo dalyviai
Keleivis
Moteris, 50 m.
Automobilio vairuotojas
Vyras, 50 m. (stažas 31 m.)
Prisijungę vartotojai mato daugiau
Dalis laukų (saugos diržai, oro pagalvės, draudimai ir kt.) matoma tik prisijungus.
Sukurti paskyrą nemokamai- Pirminiai smūgiai
- Priekinis
- Apgadinimai
- Priekinis bamperis
Eismo dalyviai
Keleivis
Moteris, 50 m.
Automobilio vairuotojas
Vyras, 50 m. (stažas 31 m.)
Prisijungę vartotojai mato daugiau
Dalis laukų (saugos diržai, oro pagalvės, draudimai ir kt.) matoma tik prisijungus.
Sukurti paskyrą nemokamaiŠiame kelio ruože — 8 įvykiai, 11 sužeistų, 1 žuvęs
Vilnius–Utena, ties 72–78 km
- Magistraliniai keliai Vilnius–Utena, 73,00 km.Susidūrimas1 sužeistas
- Magistraliniai keliai Vilnius–Utena, 74,40 km.Susidūrimai sukant į kairę (apsisukant)3 sužeisti
- Gečių k. Magistraliniai keliai Vilnius–Utena, 74,00 km.Priešpriešinis susidūrimas1 žuvęs
- Magistraliniai keliai Vilnius–Utena, 77,88 km.Priešpriešinis susidūrimas1 sužeistas
- Magistraliniai keliai Vilnius–Utena, 72,13 km.Nuvažiavimai nuo kelio į dešinę tiesiame ruože1 sužeistas
Šioje vietoje — 18 įvykių
100 m spinduliu
- Magistraliniai keliai Vilnius–Utena, 75,00 km.Užvažiavimas ant gyvūno18 mbe sužeistųjų
- Kazariezos k.Užvažiavimas ant gyvūno26 mbe sužeistųjų
- Magistraliniai keliai Vilnius–Utena, 75,00 km.Užvažiavimas ant gyvūno38 mbe sužeistųjų
- Magistraliniai keliai Vilnius–Utena, 75,00 km.Užvažiavimas ant gyvūno40 mbe sužeistųjų
- Magistraliniai keliai Vilnius–Utena, 75,00 km.Užvažiavimas ant gyvūno40 mbe sužeistųjų
Šiame kelio ruože — 145 įvykiai, 11 sužeistų, 1 žuvęs
Vilnius–Utena, ties 56–74 km
- Magistraliniai keliai Vilnius–Utena, 73,00 km.Susidūrimas1 sužeistas
- Loluičių k.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Magistraliniai keliai Vilnius–Utena, 67,24 km.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Kazariezos k. Magistraliniai keliai Vilnius–Utena, 56,00 km.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų
- Magistraliniai keliai Vilnius–Utena, 74,00 km.Užvažiavimas ant gyvūnobe sužeistųjų